Lenka Dusilová - sólo

Zpěvačka, kterou netřeba dlouze představovat.
V roce 2000 vyhrála cenu Anděl v kategorii "Nejlepší zpěvačka".

Lenka se stala ikonou odvážného, novátorského popu, která však neztrácí většinové publikum, jež si za léta svého působení vybudovala. V samostatných sólových vystoupeních experimentuje s loop machine, stylovou otevřeností, hráčskou erudicí a rozšířenými nezaměnitelnými vokálními technikami.  

Bandzone

Pet Linhart a Josef Štěpánek

Takzvaný "landscapefolk", čtyři vydaná sólová alba a láska k Sudetům k bývalému členovy kapely Majerovy brzdové tabulky Petrovi Linhartovi nedomyslitelně patří.

Tentokrát se představí ve dvojici se skvělým kytaristou Josefem Štěpánkem, který má za sebou spolupráci s Radůzou, Michalem Horáčkem, Wabi Daňkem a dalšími.

Bandzone

Rozhovor

MoveBreakers

MoveBreakers jsou originální kapela, která svým nezaměnitelným mixem disca, funky, italského folkloru nebo i trapu, kterému říkají partybeat, promění každou akci v taneční party. MoveBreakers za krátkou dobu patří mezi výrazné klubové i festivalové kapely a zahráli jak na českých festivalech jako je Rock for People, Metronome, Mighty Sounds nebo Beats4Love, ale také na zahraničních festivalech v Německu a Rakousku.
Bandzone

Kpt. Krab

Jára Cimrman vesnických diskoték

Kpt. Krab je chlapík odvedle, co má rád krabí tyčinky, dělá kvalitní dadadisco a tvoje holka bude chtít jít na jeho koncert.

Bandzone

DJ Hilvar Termix

Pražský DJ, který je vášnivým Olešnickým chalupářem vám naservíruje vytříbené chuťovky v našlapaném electro swingovém mixu. Jeho výběr veselých skladeb vás přenese do kouzelných časů swingových tančíren 20. až 30.let minulého století.

Martin a Jakub Škampovi + Karel Jakubů

Martin Škampa vystoupil doposud na více než 2,000 koncertech s doprovodem klavíru, 300krát hrál jako sólista s doprovodem orchestru. Koncertoval nejen po celé Evropě, ale i v Hong-Kongu, Libanonu a uskutečnil více jak deset turné po Japonsku.

Velký vliv na jeho umělecký vývoj měla osobnost jeho matky Vlasty Škampové, dirigentky Pražského studentského orchestru, a spolupráce s profesorem Alfredem Holečkem, s nímž v posledních letech jeho života uskutečnil přes 50 koncertů.

Martin Škampa vystoupil jako úspěšný sólista na festivalu ISME v Bristolu (1982), na festivalech IDRIART v Praze (1987 a 1989) a na Mládežnickém kongresu v Helsinkách (1988). Četné rozhlasové nahrávky a několik CD svědčí o jeho bohaté umělecké aktivitě.

Karel JAKUBŮ - baryton

pěvec (absolvent Konzervatoře Pardubice u Václava ZÍTKA), muzikant, sólista souboru Musica Bohemica, učitel zpěvu na ZUŠ v Lomnici nad Popelkou, sbormistr Pěveckého sboru zaměstnanců České televize

Martin Grosman

Výtvarník, šperkař, ilustrátor a také zpěvák.
To je Martin Grosman na jehož výstavu se můžete těšit a který speciálně pro náš festival připravil sochu Sudéty.

www.martingrosman.com